Evet. İadenizi isteğinize göre değişim, hediye çeki veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.
İade işlemini yapmak için,
1) info@naliataki.com e-posta adresine sipariş numaranızı ve iade işlemi karşılığındaki talebinizi (değiştirme-iade) yazın.
2) Size geri yollayacağımız e-posta içindeki  Cari İşlem Kodumuzu belirterek;
Köşk mah. Anavatan Cad. 44/D Keçiören ANKARA adresine iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle gönderdiğinizden emin olunuz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmesi koşulu ile tamamlayabiliyoruz.
Faturanızın arkasında yer alan iade sebebi ve yapılmasını istediğiniz işlem seçeneklerinden size uygun olanı işaretlemeniz gerekmektedir.
Özel Tasarım ve kişilleştirilmiş siparişlerinizin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır. (Örnek: Kolye üzerine isim yazdırılmış ürün)

Siparişinizin kargoya veriliş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iadesi veya değişimi yapılması halinde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

NaliaTakı’dan satın aldığınız ürünleri hiçbir gerekçe göstermeden, kargoya verilme tarihinden itibaren, 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Kendi Takını Tasarla ürünlerinin ve kişilleştirilmiş siparişlerinizin iadesi veya değişimi yapılmamaktadır. (Örnek: Kolye üzerine isim yazdırılmış ürün)

İade kargonuz NaliaTakı’ya ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, info@naliataki.com adresine hesap bilgilerinizi gönderdikten sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme işlemini gerçekleştirmekteyiz.