Nalia Takı, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Sitemizde bulunan “Kendi Takını Tasarla” ürünlerinin kargo teslim süresi, tasarımlarınız ilk kez ve size özel olarak üretileceği için, ürüne göre değişim göstermekle birlikte, 1 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs’a en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Siparişinizin belirtilen süreden önce size ulaşmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Gönderilerimizde Yurt İçi Kargo ve / veya PTT, Kargo ile çalışmaktayız.

Siparişinizin kargoya teslim edildiği gün, kargo şirketiniz ve kargo takip numaranız e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmektedir. Size gönderilen bu kargo takip numarası ile, ilgili kargo şirketinin web sitesi üzerinden siparişinizin durumunu adım adım takip edebilirsiniz.

NaliaTakı, siparişinizi en hızlı şekilde size ulaştırabilmek için en kısa sürede üretimi hedefler. Kurumsal ilkelerimiz arasında en çok önem verdiğimiz “ en kaliteli ve en iyi ürünü sunmak” olduğundan kaliteden ödün vermeden siz değerli kullanıcılarımıza en kısa zamanda siparişlerini ulaştırmayı hedeflemekteyiz Özel durumlar dahilinde belirtilen tarih öncesinde siparişinizi size ulaştırabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize postalanır. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, info@naliataki.com e-posta adresine durumu belirterek, 7 gün 24 saat sizin için hizmet veren Nalia Takı Destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.